Реєструйся

Як провести атестацію.


У відділі освіти проводиться атестація пед. працівників, посадових осіб місевого самоврядування. Для цих посад передбачена атестація. Але ж у відділі освіти є інші працівники, які не є ні посадовими особами місцевого самоврядування, ні педагогічними працівниками. Як провести атестацію таких осіб? Я так розумію нині ще діють: Постанова Ради Міністрів СРСР від 26 липня 1973 р. N 531 “Про проведення атестації керівних, інженерно-технічних працівників та інших спеціалістів підприємств і організацій промисловості, будівництва, сільського господарства, транспорту і зв’язку”
Положення про проведення атестації керівних, інженерно-технічних працівників та інших спеціалістів підприємств і організацій промисловості, будівництва, сільського господарства, транспорту і зв’язку, затверджене постановою Державного комітету Ради Міністрів СРСР з науки і техніки та Державного комітету Ради Міністрів СРСР з питань праці та заробітної плати від 5 жовтня 1973 р. N 420/267.
Як же провести атестацію? Кого залучати? Хто може оцінити знання технолога, юрисконсульта, водія, якщо посада в установі лише одна? Чи можна і як зробити своє внутрішнє Положення про атестацію?