4 повідомлення / 0 нових
Останнє повідомлення
Людмила 2306
5 листопада, 2015 - 13:26
Доброго дня! Підскажіть будь ласка, працівник працює на підприємстві з 01.09.2015 року, в кінці жовтня пішов на лікарняний. В 2014 році знаходився на обліку в центрі зайнятості, з листопада 2014 року по 31.08.2015 році не працював (згідно з записів трудової книжки). Як правильно визначити страховий стаж для нарахування лікарняного? Рахувати таким,що не працював менше 6 місяців? 
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
5 листопада, 2015 - 15:45
Звертаю увагу: період одержання у Центрі зайнятості допомоги по безробіттю зараховується до страхового стажу для оплати листків непрацездатності.
OlyaBondarenko
25 листопада, 2015 - 16:47
Підкажіть будь - ласка, де можна прочитати про те, що період отримання допомоги по безробіттю також враховується до страхового стажу, для оплати лікарняного...
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
26 листопада, 2015 - 11:02
Період відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, отримання виплат за окремими видами соціального страхування, крім пенсій усіх видів (за винятком пенсії по інвалідності), включається до страхового стажу як період, за який сплачено страхові внески виходячи з розміру мінімального страхового внеску (ст. 21 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування»).