2 повідомлення / 0 нових
Останнє повідомлення
nad-81
22 березня, 2013 - 11:46
Доброго дня, шановні колеги Відповідно до п.1 статті 12 закону «Про засади запобігання і протидії корупції»: Особи, зазначені у ... підпункті "а" пункту 2 частини першої статті 4 цього Закону, зобов'язані щорічно до 1 квітня подавати за місцем роботи (служби) декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік за формою, що додається до цього Закону. До цих осіб відносяться всі керівники (навіть керівники відділів, служб та інших підрозділів) всіх державних установ. Працівники відмовляються подавати її посилаючись на закон про захист персональних даних і відмову членів сім"ї декларанта надавати таку інформацію (відсутність згоди). Яка відповідальність за неподання такої декларації за місцем роботи і хто буде відповідати? Дякую.
Гость (не перевірено)
28 березня, 2013 - 22:04
Відповідальність за неподання передбачена в Кодексі України про адміністративні правопорушення: Стаття 172-6. Порушення вимог фінансового контролю Неподання або несвоєчасне подання декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру, передбаченої Законом України "Про засади запобігання і протидії корупції", - тягне за собою накладення штрафу від десяти до двадцяти п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Неповідомлення або несвоєчасне повідомлення про відкриття валютного рахунку в установі банку-нерезидента - тягне за собою накладення штрафу від десяти до двадцяти п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Примітка. Суб'єктом правопорушень у цій статті є особи, зазначені у пункті 1, підпункті "а" пункту 2 частини першої статті 4 Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції".