...
Реєструйся

«Якою я бачу свою Україну»: церемонія нагородження переможців


До Дня незалежності України!

Церемонія нагородження переможців конкурсу дитячого малюнка «Якою я бачу свою Україну»!

Запрошуємо всіх!

27 серпня 2010 року о 12.00 в м. Києві за адресою: вул. Хрещатик, 2 (Український дім) відбудеться свято дитячої творчості – церемонія нагородження переможців конкурсу дитячого малюнка «Якою я бачу свою Україну», який тривав з 1 березня до 1 серпня.

Конкурс проводився редакцією журналу «Довідник кадровика» за підтримки Міністерства освіти і науки України та Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту України.

Головна мета конкурсу – побачити сучасну Україну очима її наймолодших громадян – досягнута! До участі в конкурсі надійшло понад 2000 дитячих малюнків на заявлену тему з усіх регіонів України. Діти зображали як мальовничі пейзажі та щасливі миттєвості свого дитинства, так і проблеми, які вони бачать в сьогоденні: забруднене довкілля, бездомних тварин, обездолених і покинутих дітей. Багато з надісланих робіт мають яскраве політичне забарвлення, що свідчить про ранню соціалізацію та політизацію дитинства в нашій державі. Та все ж, як показав конкурс, діти бачать свою країну гарною, перспективною, щасливою і з оптимізмом дивляться в майбутнє.

На церемонію нагородження запрошуються переможці конкурсу, їхні батьки, учасники конкурсу та всі небайдужі до дитячої художньої творчості, до розвитку талановитої молоді держави.

Церемонія супроводжуватиметься виставкою найкращих малюнків і цікавою розважальною програмою: виступами Голови художньої комісії – Ксенії Симонової (малюнок піском на склі), артистів цирку «Кобзов», цікавими конкурсами, розвагами тощо.

Конкурс дитячого малюнка підтримали: оператор звязку – МТС, генеральний фінансовий партнер – Platinum Bank, Фонд Р. Ахметова «Розвиток України» та інші.

Малюнки, надіслані до участі в конкурсі, будуть використані для оформлення щорічного настінного перекидного календаря на 2011 рік, який видає ТОВ «МЕДІА-ПРО».