...
Реєструйся

Яскравий фінал грандіозного перевтілення


Завершувати будь-яку добру справу, з одного боку, завжди приємно і почесно, з іншого — трохи сумно. Приємно, тому що бачиш результати кропіткої праці, втілені у реальність учора ще неймовірні й неможливі думки та ідеї. Сумно, тому що зворушливі й яскраві емоції, які довелося пережити у процесі творчої діяльності, — вже минуле, вже спогади. Спогади про маленьку світну казку, народжену серед вируючого океану щоденної метушні та турбот…

Саме емоціями — незабутніми, незвичайними, казковими, неможливими і бажаними — залишився у пам’яті всіх учасниць, особливо фіналісток, фотоконкурс «Відкрий себе! Ти — директор!» від журналу «Генеральный Dиректор», який завершився грандіозним святкуванням і нагородженням переможниць у першому й єдиному в Києві караоке ресторані VIP-класу «Лучано». Затишок і турбота, з якими були прийняті гості свята керівництвом та персоналом закладу, натхнені чудовим букетом вин від ТД «Галицинські вина», незабутнім смаком соків від ТМ «Рідна марка», надали можливість ще більше підкреслити душевну, відкриту й добродушну атмосферу, яка пронизувала і огортала всі заходи фотоконкурсу — від примірювання костюмів від відомого українського дизайнера Олени Голець і ТД «Мішель» до насичених переживаннями зйомок у студії Європейської школи фотографії (фотограф — Наталія Шатохіна, художник-гример — Ека Комобаєва), IMAGE STUDIO Linea 12 (фотограф — Олег Трушков, стиль і візаж — Анастасія Філоненко — Школа іміджу та стиля Ideal of Style), FINEGOLD PRODUCTION STUDIO (фотограф — Анатолій Литвиненко-Файнголд, стиль і візаж — Майя Файнголд, дизайн — Катерина Басанець), вишукано підкреслених чудовими прикрасами від Ювелірного дому Zarina.

Так, на проміжних етапах конкурсу, як і в будь-якій змагальній дії, був присутній здоровий дух суперництва. Адже якій дівчині, жінці не хочеться відчути себе найкращою серед найкращих — королевою серед королев. Але, по мірі наближення до фіналу, навіть ці бажання залишилися десь там, на другому і навіть третьому плані. Перемогти, виграти, звісно, було приємно кожній з фіналісток, але ще більше тішила перспектива нових знайомств, неочікуваних зустрічей, світлих емоцій, неповторних ніде й ніколи солодких переживань. Яскравим тому підтвердженням була можливість спостерігати, як учорашні «суперниці» буквально протягом одного вечора перетворились нехай у невелику, але теплу дружню компанію, для якої головне — це враження, враження й ще раз враження.

Тим паче, що вони були ґрунтовно підкріплені чудовими призами від партнерів конкурсу: діловим одягом від компанії Dan Mark і відомого українського дизайнера Олени Голець, фарфоровим сервізом і набором елітних сортів чаю від ТМ «Чайна Країна», подарунковими сертифікатами номіналом 400 грн. від АСК «ІНГО Україна Життя», сертифікатами на курси навчання англійській мові від тренінг-центру «Епоха», картинами з колекції відомих українських художників від компанії «Граф Паркет», підпискою на шість місяців на журнал «Единственная» від ВД «Едіпрес Україна», фільмом, що розповідає про всі етапи фотопроекту, від відеопартнера — компанії «Дар-відео».

До речі, коли знімався фільм, кожна з фіналісток ділилася планами про те, директором якого підприємства або закладу вона хотіла б стати у зовсім не далекому майбутньому. Слухаючи про їхні перспективні «стратегії», від душі хочеться побажати, щоб у наступному фотопроекті від журналу «Генеральный Dиректор», старт якого вже не за горами, вони приймали участь в якості успішних, чарівних директорів… генеральних, як мінімум!

Фото победительниц конкурса и видеоматериалы размещены на главной странице фотопроекта