Реєструйся

Із літа запрацюють 12 тисяч дільничних соцпрацівників


Найближчим часом Міністерство соціальної політики в рамках реалізації соціальних ініціатив Президента зосередиться на впровадженні інституту дільничних соціальних працівників.

Про це повідомив віце-прем’єр-міністр України – міністр соціальної політики Сергій Тігіпко, розповіли «ЗіБ» у його прес-службі.

«Уже в червні ми повинні почати підготовку 12 тисяч дільничних соціальних працівників, які зосередяться на захисті прав дітей та допомозі родині. У червні-липні вони почнуть працювати», – повідомив Сергій Тігіпко.

Паралельно з цим Міністерство буде реалізовувати програму з подолання сирітства. «Необхідно всіх дітей-сиріт, які є в Україні, перевести на сімейні форми виховання. Ми не повинні залишити жодну дитину-сироту чи дитину, позбавлену батьківського піклування, в інтернатах. Усі діти повинні відчувати родинне тепло», – заявив віце-прем’єр-міністр.

Крім того, за словами Сергія Тігіпка, в рамках втілення соціальних ініціатив важливо прискорити ухвалення законопроекту про зайнятість населення, який днями був зареєстрований у Верховній Раді. «Усі кроки, передбачені в законопроекті, мають стимулюючий характер, і я переконаний, що вони будуть позитивно впливати на вирішення найголовнішої проблеми, яка сьогодні є в Україні, – подолання безробіття», – сказав він.

Віце-прем’єр-міністр повідомив, що 6 червня планується розгляд законопроекту профільним комітетом ВР, а ухвалювати документ, на його думку, необхідно до кінця поточної сесії парламенту.

Закон і Бізнес