...
Реєструйся

За право працювати в Росії доведеться платити


Рада Федерації РФ внесла зміни до закону “Про правове становище іноземних громадян у Російській Федерації”. Тепер мігранти купуватимуть патент на роботу, фотографуватися і проходити дактилоскопію.

Згідно з внесеними змінами, патент на роботу в Росії видаватиметься іноземним працівникам територіальними органами влади. Дозвіл терміном дії від 1 до 3 місяців надаватиме право на роботу в конкретному регіоні. По закінченню цього терміну патент можна продовжити ще на рік. Протягом дії документа працівник зобов’язаний вносити оплату в розмірі
1000 рублів щомісячно. Ці зміни стосуються трудових мігрантів, які влаштовуються на господарську та будівельну роботу до фізичних осіб.

Вимоги до висококваліфікованих фахівців більш лояльні. Договір з ними укладається на строк до трьох років, але він може бути неодноразово продовжений. Зміни до закону також не передбачають квоти на таких фахівців. За бажанням за письмовим дозволом вони зможуть отримати російське громадянство. Такі працівники в РФ обов’язково повинні бути застраховані за договором добровільного медичного страхування, але від них не потрібно проходження фотографування і дактилоскопії.

Крім того, ставка податку на доходи фізичних осіб для висококваліфікованих фахівців складе, як і для росіян, 13 відсотків, тоді як для іноземців вона нині становить 30 відсотків.

Джерело: ubr.ua