За який рік надати додаткову відпустку?


Пользователь Ольга отправил сообщение,
используя форму контактов https://kadrovik.ua.ua/contact.

Доброго дня! Вже на протязі 6 років виписуємо ваш журнал, дуже вдячні за вашу
допомогу! Але в мене питання і в жодному з номерів не зустрічала відповіді на нього.
Працівниця в 2009 році народила дитину і пішла у відпустку по догляду за дитиною до
досягнення нею 3 років, при цьому у неї ще є дитина, котрій 12 років. Чи має вона право
на додаткову відпустку згідно статті 19 за 2009-2011 роки, тривалістю 27 к.днів після
виходу її на роботу, чи така відпустка надається тільки за 2012 рік? Дякую за
відповідь.