...
Реєструйся

Закон про пенсійну реформу допрацюють


Закон про пенсійну реформу вступить в силу тільки тоді, коли будуть враховані всі зауваження Президента і парламенту. Про це заявив народний депутат від Партії регіонів Володимир Зубанов в ефірі “5 каналу”.

“Закон про пенсійну реформу дійсно був складний і для суспільства, і для парламенту, тому його так довго і приймали”, — зазначив парламентарій.

Як повідомив В. Зубанов, затримка підписання закону про пенсійну реформу Президентом у тому, що до Верховної Ради подано постанову про нібито порушення процедури прийняття реформи. “Ми ж не можемо законодавство України ламати через коліно. Потрібно пройти всі процедури прийняття закону, передбачені законодавством”, — підкреслив політик.

“І, звичайно, якщо у Президента будуть зауваження до пенсійної реформи, парламент теж їх буде розглядати. І тільки коли пенсійна реформа задовольнить і главу держави, і Верховну Раду, закон буде підписаний”, — резюмував він.

Раніше заступник керівника апарату Верховної Ради Михайло Теплюк повідомив, що спікер Володимир Литвин не зможе підписати закон про пенсійну реформу до розгляду парламентом проекту постанови, яким пропонується скасувати цей закон. Він послався на ст. 48, ч. 3, регламенту ВР, що вимагає розгляду парламентом відповідного проекту.

Джерело: ubr.ua