15 повідомлень / 0 нових
Останнє повідомлення
Menikapec
Зображення користувача Menikapec.
Menikapec
22 жовтня, 2014 - 09:46
Доброго дня! Підскажіть будь-ласка, що робити. Приймаємо на роботу працівника, а у нього відсутній запис про звільнення з попереднього місця роботи. Працівник каже, що колективне господарство, де він працював ліквідовано.
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
22 жовтня, 2014 - 10:01
При влаштуванні на роботу працівники зобов'язані подавати трудову книжку, оформлену в установленому порядку (п. 1.3 Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників). У зазначеній ситуації трудова книжка не оформлена в установленому порядку,  тому що відсутній запис: Звільнено у зв’язку з ліквідацією підприємства, п. 1 ст. 40 КЗпП України. 
Menikapec
Зображення користувача Menikapec.
Menikapec
22 жовтня, 2014 - 10:55
Дякую. Внести запис про прийняття я не зможу, поки не буде зроблено запис про звільнення?
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
22 жовтня, 2014 - 11:51
Так. Причому запис про звільнення повинен бути завірений відповідною печаткою.
Menikapec
Зображення користувача Menikapec.
Menikapec
22 жовтня, 2014 - 12:36
Дякую.
Valentina V
Зображення користувача Valentina V.
ValentinaV
11 лютого, 2015 - 10:12
Що потрібно зробити, коли пропущена назва закладу при прийомі на роботу?
Віточка
Зображення користувача Віточка.
@@@---@@@
9 липня, 2015 - 10:54
Доброго дня ,підкажіть будь - ласка ,чи потрібно робити запис в трудову книжку працівника який працює за сумісництвом на 0,5 ставки касира в сільській раді та  на 0,5 ставки в дитячому садку бухгалтером . Чи вказується  в трудовій книжці те,що працівник працює на 0,5 ставки.
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
9 липня, 2015 - 11:19
Запис відомостей про роботу за сумісництвом провадиться за бажанням працівника власником або уповноваженим ним органом за місцем основної роботи. Робота на 0,5 ставки є роботою на умовах неповного робочого часу. Про цей індивідуальний режим робочого часу запис до трудової книжки не вноситься.
Анастасия1984
14 липня, 2015 - 13:57
Скажите пожалуйста,что делать.Надо открыть трудовую сотруднику,но я являюсь ФОП,в ЦЗ сказали,что я не имею права,являясь ФОП и без печати,открывать сотруднику ТК.И второй вопрос,при увольнении сотрудника,если раньше ЦЗ ставил подтверждающую печать о увольнении,что сейчас надо писать в ТК,если ФОП без печати.Спасибо
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
14 липня, 2015 - 15:53
Виготовити печатку і, керуючись ст. 48 КЗпП, оформити трудову книжку. Додатково  див. http://www.buh24.com.ua/oformlennya-trudovih-vidnosin-mizh-fop-ta-fizichnoyu-osoboyu/
inna2011
16 жовтня, 2015 - 14:34
Підкажіть, як зробити вірно запис в трудовій:  прийнято на посаду помічника керівника підприємства чи прийнято помічником керівника підприємства? Дякую
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
20 жовтня, 2015 - 16:36
Прийнятий на посаду помічника керівника підприємства.
OlyaBondarenko
25 листопада, 2015 - 14:33
Підкажіть будь - ласка, якщо особу зараховано до штату працівників на дикретне місце(На період дикретної відпустки), це треба зазначати в трудовій книжці??
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
26 листопада, 2015 - 12:26
До трудової книжки вноситься  запис у разі про прийняття на роботу за строковим трудовим договором. Але не зазначається строковий характер трудового договору, наприклад: Прийнятий на посаду бухгалтера.
Svitlana3
8 червня, 2016 - 12:36
Добрий день! Скажіть,будь-ласка,як правильно зробити: ми приймаємо на роботу Головного бухгалтера і Бухгалтера. Згідно штатного розпису, у нас є Департамент фінансовий, ді и закладено ці одиниці. В наказі на прийом вказано: прийняти на посаду Головного бухгалтера Депаратменту фінансового. В мене (як початківця з кадрової справи) виникло питання: чи обов'язково вказувати відділ,департамент. Питаю тому, що раніше в записах трудової книги даних працівників було вказано просто : Прийнята на посаду Головного бухгалетра. Не вказано структурний підрозділ взагалі ні в одному записі працівника за весь період трудовго стажу. Хоча дані працівники кажуть, що на інших підприємствах у них були департаменти,в які їх було прийнято.  Прошу допомогти. Дякую.