5 повідомлень / 0 нових
Останнє повідомлення
milyna
21 лютого, 2013 - 10:39
Доброго дня! Працівника направлено на оплачуваня громадські роботи, оформлено відповідний договір. Підкажіть, будь ласка, чи потрібно вносити запис про участь у громадських роботах до трудової книжки? І якщо потрібно, то на підставі якого законодавчого акту. Дякую.
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
21 лютого, 2013 - 11:31
Відповідно до частини другої п. 10. «Положення про порядок організації та проведення оплачуваних громадських робіт», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 вересня 2008 р. № 839, з особами, зайнятими на оплачуваних громадських роботах, роботодавці відповідно до законодавства про працю укладають у письмовій формі строкові трудові договори. Відповідно до частини другої п. 18 цього Положення період участі в оплачуваних громадських роботах для осіб, зареєстрованих як такі, що шукають роботу, та безробітні, включається до страхового стажу для наступних страхових випадків. Отже, у даному випадку, роботодавець укладає з працівником трудовий договір, тобто приймає його на роботу, а згідно з Інструкцією про порядок ведення трудових книжок зобов’язаний внести до неї відповідні записи.
milyna
21 лютого, 2013 - 11:45
Дякую за швидку відповідь. Ще хотілося б уточнити таке питання. Якщо працівник в цей же період отримує допомогу по безробіттю і про це зроблено запис у трудовій книжці, яким чином робиться запис про громадські роботи? Після закінчення виплат чи при "відкритому" записі?
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
21 лютого, 2013 - 12:03
До внесення запису про припинення виплати допомоги по безробіттю.
milyna
21 лютого, 2013 - 12:33
Дякую