2 повідомлення / 0 нових
Останнє повідомлення
Yulechka
5 липня, 2011 - 11:19
Добрий день! Як правильно зробити запис у трудовій про навчання, якщо воно було у два періоди (з 01.09.06 по 30.06.10, з 01.09.10 по 30.06.11) в одному ж закладі? Підставою писати довідку від навчального закладу чи накази, які в ній вказані? Дякую!
Ольга Харечко
Зображення користувача Ольга Харечко.
Головний редактор журналу «Довідник кадровика»/«Справочник кадровика», голова ВАК, експерт порталу «КАДРОВИК-онлайн»
10 липня, 2011 - 19:29
Відповідно до пункту 2.16 Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників, затвердженої наказом Міністерства праці України, Міністерства юстиції України, Міністерства соціального захисту населення України від 29 липня 1993 року № 58: «Для студентів, слухачів курсів, учнів, аспірантів та клінічних ординаторів, які мають трудові книжки, навчальний заклад (наукова установа) вносить записи про час навчання на денних відділеннях (у тому числі підготовчих) вищих навчальних закладів. Підставою для таких записів є накази навчального закладу (наукової установи) про зарахування на навчання та про відрахування з числа студентів, учнів, аспірантів, клінічних ординаторів». Хоча зараз немає потреби робити такий запис. Такий запис вноситься лише за період до 1 січня 2004 року включно, до набуття чинності Законом України "Про загальнообов'язкове державне пнеснійне страхування " від 9 липня 2003 року № 1058-ІV.