2 повідомлення / 0 нових
Останнє повідомлення
Гнатюк
24 червня, 2011 - 22:06
Чи заноситься запис в трудову про підвищення кваліфікації?
Тигренок
Зображення користувача Тигренок.
29 червня, 2011 - 13:34
Інструкція про порядок ведення трудових книжок працівників, затверджена наказом Мінпраці від 29.07.1993 № 58 п.4.1 "У разі звільнення працівника всі записи про роботу і нагороди, що внесені у трудову книжку за час роботи на цьому підприємстві, засвідчуються підписом керівника підприємства або спеціально уповноваженою ним особою та печаткою підприємства або печаткою відділу кадрів. При цьому для осіб працездатного віку необхідно вказати час, тривалість та місце проходження підвищення кваліфікації, яке пройшов працівник за останні два роки перед звільненням. ..."