Вхід

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.


Отримайте БЕЗКОШТОВНО! 
4 основні Посадові інструкції
 Надішлемо їх на вашу електронку
 

7 повідомлень / 0 нових
Останнє повідомлення
Yulechka
28 жовтня, 2011 - 15:10
Добрий день! Підкажіть, будь ласка! Працівник захворів, не вийшов на роботу. Вважали, що у нього лікарняний і в табелі ставили як лікарняний. Виявилося, що він не звертався в лікарню і підтвердження його хвороби немає. Як працівникові закрити табель за цей період?
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
31 жовтня, 2011 - 12:54
Ваш працівник фактично здійснив прогули. Отже, в табелі обліку використання робочого часу за дні, коли працівником учинено прогули, має стояти позначка «ПР» . Оформляти наказ в цьому випадку не потрібно.
Yulechka
4 листопада, 2011 - 15:51
Дякую за відповідь!
rfkey
1 листопада, 2011 - 19:22
Ваш працівник фактично здійснив прогули. Отже, в табелі обліку використання робочого часу за дні, коли працівником учинено прогули, має стояти позначка «ПР» . Оформляти наказ в цьому випадку не потрібно. Все зрозуміло тільки, як зрозуміти останнє речення , що оформляти наказ не потрібно, що малось на увазі?
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
2 листопада, 2011 - 09:57
Останнє речення означає, що для документального оформлення часу прогулу наказ не видається, а облік явок на роботу та використання робочого часу провадиться в табелі.
Тамрико
2 листопада, 2011 - 11:04
Пусть напишет за те числа отпуск за свой счет, а Вы переделаете в табеле. Потому что под прогул нужно подтвердить в табеле.
metallkunde
5 листопада, 2011 - 14:02
Если вы ставите в табеле прогул, тоесть обвиняете работника в том, что он отсутствовал на работе без уважительной причины, этому должно быть какое-то подтверждение. Нужно составить акты отсутствия работника на рабочем месте и взять с него писбменное объяснение, почему его не было. Тогда к Вам не может быть претензий, в том, что Вы в табеле без оснований ставите прогул, а увольнять работника не обязательно в слечае его прогулов, это на усмотрение работодателя. С такой проблемой столкнулись, когда, работнику проставили в табеле прогулы, а через 3 месяца с ним случился несчасный случай на производстве, при оформлении документов на него и оплате больничных, потребовали табеля за последние полгода, увидели там прогулы, и спросили на каком основании мы их ставили.