6 повідомлень / 0 нових
Останнє повідомлення
xelga
19 вересня, 2012 - 11:02
Підкажіть чи можна звільнити продавця-консультанта , який працював за сумісництвом на умовах неповного робочого дня за власним бажанням згідно статті 38 КзПП?
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
19 вересня, 2012 - 15:29
Працівника, який обіймає посаду за сумісництвом, за його заявою можна звільняти за власним бажанням відповідно до ст. 38 КЗпП.
xelga
19 вересня, 2012 - 15:43
Дуже дякую!
Викториада
25 вересня, 2012 - 19:28
А чи потрібна заява на звільнення за власним бажанням,якщо працівниця за сумісництвом знаходиться в дикретній відпустці?
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
26 вересня, 2012 - 09:45
Звичайно.
Lesynya_k_78672
23 січня, 2019 - 11:14
чи повинен сумісник відпрацьовувати 2 тижні при звільненні