Вхід

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.


Отримайте БЕЗКОШТОВНО! 
4 основні Посадові інструкції
 Надішлемо їх на вашу електронку
 

2 повідомлення / 0 нових
Останнє повідомлення
Wina07
31 березня, 2015 - 15:26
Чи є обов,яковим заповнювати трудову книжку двома мовами ( російською та українською ), якщо у працівника за попереднем місцем роботи вона заповнена обома мовами?
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
1 квітня, 2015 - 11:41
Пункт 2.1 Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників це зобов’язує. Але на практиці зазначений пункт ігнорується.