Вхід

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.


Отримайте БЕЗКОШТОВНО! 
4 основні Посадові інструкції
 Надішлемо їх на вашу електронку
 

3 повідомлення / 0 нових
Останнє повідомлення
rina9608
Nemo omnia potest scire
17 березня, 2015 - 11:17
Доброго дня! Ситуація наступна: бухгалтеру, яка працювала у нас на 0,5 ст. (основне місце роботи) було надано відпустку по догляду за дитиною до 3-х років. Вона мала приступити до роботи в червні 2015 року, але в лютому звільнилася її колега і вона виявила бажання приступити до роботи раніше на 0,75 ст.  не перериваючи відпустки по догляду за дитиною, щоб і надалі отримувати допомогу від держави. Отримавши роз'яснення в управління праці, що в такому випадку виплата припиняється, працівниця написала заяву про переведення її на 1,0 ставку  у зв’язку з вакансією. Питання: Як правильно внести запис до трудової книжки? Я вважаю так: якби працівниця вийшла а свої 0,5 - запис робити було б не потрібно; у нашому випадку запис: "Працює на посаді бухгалтера на 0,75 ст." Далі: "Переведено на 1,0 ст. бухгалтера". Я права??? Дуже дякую за допомогу)))
домашній
Зображення користувача домашній.
19 березня, 2015 - 10:58
В трудову взагалі не вноситься об"єм роботи ( на 0,5ст. чи 0,75 ставки) і чи на декретне місце чи постійне. Про це все пишеться в наказі. Якщо 0,75 посади - то" встановити неповний робочий день 6 годин", якщо 0,5 посади - то " встановити неповний робочий день 4 год.",а якщо на ставку то "встановити повний робочий день".
домашній
Зображення користувача домашній.
19 березня, 2015 - 11:00
Хоча в управлінні праці її невірно інформували. Якщо людина приступила до роботи з неповним робочим днем , то вона має право на отримання допомоги  подогляду за дитиною