Заробітчан з України в Іраку годує ООН – їм 9 місяців не платять


Заробітчан з України в Іраку годує ООН – їм 9 місяців не платять

Більше двох десятків українців, які виїхали на заробітки в Ірак (будували там урядові котеджі), вже майже 9 місяців чекають своїх зарплат. Про це розповів один із заробітчан, що повернулися, житомирянин Андрій Бобер.

«Наскільки я знаю, зараз в Іраку залишилися 24 українці з різних областей країни, переважно, із західних. Вони чекають своїх зарплат і без грошей виїжджати не хочуть. Їжею їх забезпечують українське консульство і ООН. Я повернувся з Іраку на початку літа, мені  гроші заплатили. Просто пощастило — я приїхав раніше інших і був в першій партії на отримання зарплати. Середня зарплата в місяць там складала $1500—1700. Але фірма-підрядник розорилася», – наголосив заробітчанин.

За його словами, всього на будівництві працювало близько 200 українців, і багато хто з них виїхав, не дочекавшись зарплат, — їм дали грошей тільки на дорогу. В українському МЗС говорять, що будівельникам потрібно вирішувати свою проблему в судовому порядку, але краще повернутися додому. Правда, у такому разі шанси отримати зарплату зводяться до нуля, зазначають юристи.

Джерело: zaxid.net