Затверджено порядок оформлення закордонних відряджень працівників НКЦБФР


Затверджено Порядок здійснення службових відряджень за кордон працівників НКЦБФР.

НКЦБФР наказом від 20.02.2013 р. № 107 затвердила Порядок здійснення службових відряджень за кордон працівників.

Документ встановлює процедуру подання та оформлення документів, необхідних для виїзду за кордон з метою службового відрядження, і звітності по закінченні такого відрядження для всіх працівників НКЦБФР.

Встановлено, що дозвіл на відрядження за кордон працівників надається Головою комісії на підставі письмового запрошення (листи, що надходять на адресу НКЦБФР від іноземців, їх представників в Україні, українських компаній, доручення Президента чи Кабміну і листи від керівників інших центральних органів виконавчої влади) для участі працівників комісії у заході міжнародного характеру за кордоном.

Відділ міжнародного співробітництва разом з особою, яка прибуває за кордон з метою службового відрядження, готує необхідний пакет документів, що містить: запрошення, програму заходу, технічне завдання/директиви, тези доповіді, кошторис витрат. Запрошення, після присвоєння реєстраційного номера у відділі міжнародного співробітництва, передається на узгодження Голові комісії, не пізніше ніж у 20 денний строк до дня виїзду за кордон.

Для виїзду за кордон з метою службового відрядження працівникам НКЦБФР I, II і III категорій гослужащіх з архіву МЗС видається службовий паспорт України. Після повернення зі службового відрядження за кордон, працівник НКЦБФР, якому було видано службовий паспорт, в 5-денний строк з дня повернення зобов'язаний повернути службовий паспорт України до відділу міжнародного співробітництва.

По завершенню службового відрядження за кордон у 5-денний термін з дня приїзду в Україну особи, відряджені за кордон, у разі відрядження делегації – керівник делегації, готують та надають до відділу міжнародного співробітництва письмовий звіт про відрядження за кордон за підписом командировочного особи або, в разі відрядження делегації, – керівника делегації, і за погодженням Голови комісії.

Основи кадрової справи: максимально просто
Авторський курс підвищення кваліфікації кадровиків від Вікторії Ліпчанської. Вищий рівень