...
Реєструйся

Затверджено порядок використання коштів на випадок безробіття


Розмір резерву коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття не може перевищувати 1/12 частини видатків бюджету.

Постановою від 15.04.2013 р. № 270 Кабмін затвердив Порядок формування та використання резерву коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

Встановлено, що розмір резерву коштів Фонду затверджується щорічно його правлінням у бюджеті Фонду. Він не може перевищувати 1/12 частини видатків бюджету та бути менше розміру суми, необхідної для виплати допомоги по безробіттю в розрахунку не менш як на п’ять календарних днів.

Резерв коштів Фонду використовується у разі недостатності коштів на його рахунку для забезпечення фінансування видів матеріального забезпечення, визначених частиною 1 ст. 7 Закону «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття» (допомога по безробіттю, у тому числі одноразова її виплата для організації безробітним підприємницької діяльності; допомогу на поховання у разі смерті безробітного або особи, яка перебувала на його утриманні), оплати праці, нарахування на заробітну плату, оплати комунальних послуг та енергоносіїв, комісійної винагороди банкам за здійснення виплат матеріального забезпечення та оплати праці.

Контроль за використанням резерву коштів Фонду здійснюється Державною службою зайнятості.

Постанова набуде чинності з дня офіційного опублікування.