3 повідомлення / 0 нових
Останнє повідомлення
Wina07
1 квітня, 2015 - 20:39
Скажіть чи нумерується в трудовій книжки зміна про перейменування підприємства? Та після запису про перейменування чи пишеться в трудовій нова назва підприємства?
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
2 квітня, 2015 - 11:33
Не нумерується. Відповідно до п. 2.15 ІНСТРУКЦІЇ про порядок ведення трудових книжок працівників "якщо за час роботи працівника назва підприємства змінюється, то про це окремим порядком у графі 3 трудової книжки робиться запис: "Підприємство таке-то з такого-то числа перейменоване на таке-то", а у графі 4 проставляється підстава перейменування - наказ (розпорядження), його дата і номер."
Аннэта
26 жовтня, 2015 - 16:37
Добрый день! Подскажите, что делать в такой ситуации: работаем на ООО, собственник планирует сделать ЧП... Как правильно все это оформить по кадрам ? Какие заявления, приказы, записи в трудовой делать ?