5 повідомлень / 0 нових
Останнє повідомлення
antonina77
Зображення користувача antonina77.
28 березня, 2012 - 08:33
працівник прийшов на роботу в нетверезому стані, склали акти є підписи свідків. Чи потрібна якась заява від працівника, і що робити коли працівник відмовляється писати будь-що??
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
28 березня, 2012 - 10:27
Заяви від працівника ніякої не потрібно. Бажано отримати його пояснення, але не обов’язково. Надане власнику або уповноваженому ним органу право звільнення працівника за появу на роботі у нетверезому стані згідно з п.7 ст. 40 КЗпП може бути реалізоване лише за умови підтвердження такого стану наявністю медичного висновку або акту, складеного представниками власника або уповноваженого ним органу і громадських організацій, наприклад профспілки.
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
28 березня, 2012 - 11:12
ВАТ «КИЇВСЬКИЙ МЕХАНІЧНИЙ ЗАВОД» АКТ 10.01.2011 м. Київ Про перебування Кравця В. П. на роботі в нетверезому стані Ми, начальник складального цеху Романенко Іван Петрович, обліковець Кравчук Станісла- ва Григорівна, табельник Cтрук Галина Павлівна, склали цей акт про те, що 10 січня 2011 року о 15.00 газозварник Кравець Віталій Петрович перебував у приміщенні складального цеху за- воду на своєму робочому місці під час робочої зміни у стані алкогольного сп’яніння, за що його було відсторонено від роботи. Стан алкогольного сп’яніння Кравця В. П. підтверджується різким запахом алкоголю з рота, хиткою ходою, збудженим станом, нерозбірливою мовою. Факт вживання спиртних напоїв в усній формі підтвердив і сам Кравець В. П., заявивши, що він не п’яний, оскільки випив усього лише сто грамів горілки і пляшку пива. Дати письмове по- яснення з приводу перебування на роботі в нетверезому стані Кравець В. П. відмовився. Начальник складального цеху Романенко І. П. Романенко Обліковець Кравчук С. Г. Кравчук Табельник Cтрук Г. П. Cтрук Ознайомитися з актом та його підписати Кравець В. П. відмовився. Начальник складального цеху Романенко І. П. Романенко Обліковець Кравчук С. Г. Кравчук Табельник Cтрук Г. П. Cтрук
antonina77
Зображення користувача antonina77.
28 березня, 2012 - 11:53
спасибо большое, очень благодарна
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
28 березня, 2012 - 11:55
Будь ласка!