Вхід

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.


Отримайте БЕЗКОШТОВНО! 
4 основні Посадові інструкції
 Надішлемо їх на вашу електронку
 

5 повідомлень / 0 нових
Останнє повідомлення
gal4onok
23 вересня, 2011 - 14:28
Добрий день!!!! У графі 8 звіту про прийнятх працівників вказується фактична адреса самого підприємства чи філії, якщо вона є???
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
26 вересня, 2011 - 12:05
ivaha1973
7 жовтня, 2011 - 23:55
шановні колеги, допоможіть. Мої працівники, що досягли пенсійного віку, згідно колективного договору, мають право на допомогу, але при умові звільнення за власним бажанням. Я їх звільняю, але наступного дня знову приймаю на роботу на ту саму посаду. При перевірці центру зайнятості на мене було складено акт про пору шення здання звіту 5-ПН . Допоможіть довести центру зайнятості, що це мої працівники, що звільнення та прийняття відбулося тільки для виплати допомоги. Караул!!! Хочуть накласти штраф.
Elena K
10 жовтня, 2011 - 16:21
А як на то подивиться КРУ? Я розумію, що в колективному договорі іде мова про звільнення і виплату допомоги без всяких хитрощів. Так можна звільнятися щороку і знову працевлаштовуватися. Думаю це не правильно.
Eloissa
11 жовтня, 2011 - 13:29
Ужас, в какие дебри может завести неисполнение сроков подачи отчетности. Для ЦЗ не имеет значения, ваши это работники, или чужие. Вы издали приказ о приеме на работу - и обязаны подать отчет по форме 5-ПН. И зачем им вся Ваша подноготная про материальную помощь и колдоговор? У них совсем другие функции... Кстати, если вы не бюджетники, то и КРУ абсолютно все равно, к каким ухищрениям прибегает отдел кадров для того, чтобы работники пару копеек лишних получили) Так что, к сожалению, если никак полюбовно не договоритесь с сотрудником ЦЗ, который осуществлял проверку, Вам штрафа не избежать...