...
Реєструйся

Вкладення «КАДРИ. Гарячі запитання кадровика» № 8, 2016

ЗАПИТАННЯ ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

ПАНАСЮК Юлія
Актуальні робочі ситуації
Відповіді на «гарячі» запитання щодо трудової книжки переселенця із зони проведення АТО, звільнення в останній день відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, звільнення за прогул жінки яка має двох неповнолітніх дітей, встановлення дня фактичної демобілізації працівника.

ІНТЕРВ’Ю З ПРАКТИКОМ

МАЦЕНКО Тамара
Робочий час медиків
Праця медичних працівників пов’язана із особливим характером роботи через підвищене нервово-емоційне та інтелектуальне навантаження. В Україні норми робочого часу для медичних працівників затверджено наказом Міністерства охорони здоров’я України від 25 травня 2006 року № 318, які діють дотепер.

ГАВРИЛЕНКО Лідія
Оплата праці медичних працівників, які надають первинну медичну допомогу
В галузі охорони здоров’я проведено реформування первинної медико-санітарної допомоги створенням мережі центрів первинної медичної допомоги, до складу яких приєдналися структурні підрозділи поліклінік, амбулаторій та дільничих лікарень, що вплинуло на оплату праці медичних працівників.

ФАРМАГЕЙ Олександр
Про що говорить підпис людини
Для працівників кадрових підрозділів і структур під час аналізу почерку та підпису зазвичай найцікавішою є інформація про характер людини, сильні й слабкі сторони її натури, здібності й схильності. Вирішує цю проблему графологія. В інтерв’ю з психологом — практиком акцентуємо увагу на практичних аспектах застосування графології і психографології, які дадуть змогу кадровикам розширити знання щодо способів вивчення особистості.