Реєструйся

Журнал «КАДРОВИК.UA» № 12, 2017

«КАДРОВИК РОКУ’2017»

МОНІТОРИНГ ЗАКОНОДАВСТВА

ПОДІЯ
Марафон «Гаряча лінія: консультації — 2017». Підсумки
17 листопада у приміщенні Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана відбувся завершальний етап марафону «Гаряча лінія: консультації — 2017» — масштабний практикум для кадровиків. Поперед­ньо експерти побували в Одесі, Львові, Вінниці, Дніпрі та Харкові.

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА
Лариса МАРТИНЕНКО
Атестація щодо вільного володіння державною мовою для державних службовців
Які підстави для проходження атестації? Хто проводить атестацію? Який порядок проведення атестації? Як фіксуються результати оцінювання атестації? Хто має право на отримання посвідчення без проходження атестації?

ПРАКТИКА КАДРОВИКА
Сергій КРАВЦОВ
Чергова Зміна № 6 до «Класифікатора професій»
Які назви професій та угруповань змінено? Чи внесено нові назви професій? Які професійні назви робіт скасовано? Коли набувають чинності відповідні зміни?

СУДОВА ПРАКТИКА
Лариса СИДОРОВА
Спори щодо звільнення працівника за прогул
Що може слугувати підставою для звільнення працівника за пунктом 4 статті 40 КЗпП? Яких вимог має дотримуватися роботодавець, звільняючи працівника за порушення трудової дисципліни? Що вважається систематичним порушенням трудової дисципліни?

УСЕ ПРО ПЕНСІЇ
Галина МАСТЮГІНА
Пенсійна реформа: особливості перерахунку пенсій з 1 жовтня 2017 року
Які новації у порядку проведення перерахунку пенсій працюючим пенсіонерам? Чи змінився порядок обчислення страхового стажу? Чи збережено право на призначення пільгових пенсій за роботу у шкідливих виробництвах?

СОЦІАЛЬНЕ СТРАХУВАННЯ

Олександр ЛАЗОРЕНКО
Соцстрахування ФОП та осіб, які провадять незалежну професійну діяльність
Хто має право на отримання матеріального забезпечення? Які особливості видачі ЛН? Який порядок розрахунку ЛН? Як обчислювати страховий стаж для розрахунку страхових виплат?

Микола ПОСТЕРНАК
Зміни в системі соціального страхування
Хто має право на отримання матеріального забезпечення за страхуванням у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності? У яких розмірах таке матеріальне забезпечення надається? Які документи необхідні для його призначення?

УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ

Катерина БІЛОДУБ
Де знайти кандидатів на вакансію?
Кожен, хто пов’язаний із добором персоналу, так чи інакше, доходить висновку, що для пошуку того самого цільового кандидата використання баз резюме відомих нам Job­сайтів уже недостатньо. Які ресури можна використовувати для пошуку та залучення кандидатів на вакансію — дізнай­теся з матеріалу.

Олександр СЬОМОЧКІН
Лідерство-служіння
Що таке лідерство­служіння та директивне лідерство? У чому полягає ефективність роботи лідера­служителя? Які результати роботи директивних працівників? Як взаємодіє зі своєю командою лідер­служитель?

ЕКОНОМІКА ПРАЦІ
Світлана ЦИМБАЛЮК
Організація преміювання персоналу на підприємстві: що потрібно знати, який підхід обрати, як підвищити мотиваційний потенціал
Хто має право на одержання премії за результатами роботи за рік? Який найпоширеніший підхід визначення розміру щорічної премії? Які є випадки підвищення і зниження розміру річної премії?

ШПАРГАЛКА КАДРОВИКА
Розрахунок стажу роботи за записами в трудовій книжці

КАДРОТЕКА
Зразки записів до трудової книжки про нагородження та відзнаки
Зразки записів до трудової книжки про заохочення