Зміст журналу «Довідник кадровика» № 1, 2017


Шановні колеги!

Залишилися позаду веселі новорічні свята, попереду нас чекає новий трудовий рік. Сподіваємося, він принесе стабільність і успіх для всіх нас.

Тож давайте ознайомимося з основними новаціями, які будуть чинними з 1 січня 2017 року, зокрема: передбачено продовження мораторію на проведення перевірок бізнесу до 31 грудня 2017 року, установлено мінімальну заробітну плату: у місячному розмірі — 3200 грн; у погодинному розмірі — 19,34 грн, а також запроваджені нові штрафи на роботодавців, зокрема у разі порушення законодавства — 320 000 грн, спрощено умови підтвердження пільгового стажу для пенсії, змінено поняття мінімальної заробітної плати, віднині це встановлений законом мінімальний розмір оплати праці за виконану працівником місячну (годинну) норму праці. Більш детальну інформацію про ці та інші новації уряду ви дізнаєтеся в наших наступних номерах.

Редакція журналу і в 2017 році розвиватиме та вдосконалюватиме свої проекти.

Одним із успішних заходів 2016 року став VI Саміт кадровиків України. Це довгоочікувана щорічна подія для працівників у сфері управління персоналом і кадрових служб. Про те, як відбувалося свято, що обговорювали гості й учасники саміту, ви дізнаєтеся з матеріалу, розміщеному в рубриці «Подія».

Сподіваємося, гаряча лінія, як найпопулярніша послуга редакції, й надалі допомагатиме вам оперативно вирішувати кадрові проблеми. Найбільш вичерпні відповіді ви знайдете у вкладенні до журналу «Кадри. Гарячі запитання кадровика», що надає незмінний експерт гарячої лінії Галина Білоткач. Також у вкладенні розміщено рубрику «Запитайте фахівця», в якій досвідчені фахівці профільних міністерств, відомств відповідають на запитання читачів і передплатників, які надходять до редакції журналу, надають консультації щодо різних ситуацій.

У журналі з’явилась і нова рубрика — «Кадрові ситуації. Вирішуємо правильно», в якій експерт Микола Бойко розглядає цікаві та нестандартні ситуації, що виникають на підприємствах, надається правовий механізм вирішення проблемних питань тощо. У цьому номері, зокрема, розглядається ситуація щодо обмеження спільної роботи близьких родичів.

Окрім того, у 2017 році публікуватиметься цикл матеріалів на тему «Охорона праці vs Кадрова служба», перший номер якого присвячений безпеці праці в умовах низьких температур.

Нагадуємо, що триває конкурс «Кадровик року», в якому взяли участь багато фахівців-практиків, кадровиків. У наступному номері опублікуємо завдання другого туру. Долучайтеся до когорти професіоналів, змагайтесь і будьте першими! Випробуйте свої сили і вірте в перемогу! Можливо, майбутнім переможцем станете саме ви!

Колектив редакції працює тільки для вас. Бажаємо вам щастя, здор ов’я і всіляких гараздів!

З повагою,
головний редактор

Ольга Харечко

_________________________________________________________

У № 1 «КАДРИ. Гарячі запитання кадровика» (щомісячного вкладення до журналу “Довідник кадровика”):

Галина БІЛОТКАЧ, експерт гарячої лінії

Актуальні робочі ситуації
Експерт гарячої лінії відповідає на запитання читачів.

  • Чи зараховується до стажу на щорічну відпустку період перебування працівника на військовій службі за мобілізацією?
  • Які дії роботодавця, якщо під час прийняття на роботу особа подала біометричний паспорт, у якому не зазначено реєстрації місця проживання?
  • Що проставляти в табелі обліку використання робочого часу працівникові, якого призвали на строкову військову службу?
  • Чи скорочується робочий день працівникам, які працюють на умовах неповного робочого часу, напередодні святкових і неробочих днів?
  • Чи продовжується додаткова відпустка за ненормований робочий день у разі здавання крові?

Відповіді на ці та інші запитання — на сторінках журналу.

ЗАПИТАЙТЕ ФАХІВЦЯ

Запитання – відповідь

Світлана ЦИМБАЛЮК,
декан факультету управління персоналом, соціології та психології ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», докт. екон. наук
Як виплатити працівникові надбавки і доплатити до посадового окладу?
Які особливості розрахунку заробітної плати неповнолітньому працівникові?

Галина БІЛОТКАЧ,
експерт гарячої лінії журналу «Довідник кадровика»
Чи має право батько на відпустку для догляду за дитиною до досягнення нею трьох років?

Микола ПОСТЕРНАК,
експерт з питань соціального страхування
Як оплатити листок непрацездатності у разі звільнення працівника за угодою сторін?

Леонід СМІЯН,
полковник юстиції у відставці
Які дії роботодавця, якщо працівник у відпустці, а його чекають для проходження служби за контрактом?

Олександр КЛИМЕНКО,
консультант з питань соціально-трудових відносин
Чи зараховується служба в податковій міліції до педагогічного стажу?

_________________________________________________________

МОНІТОРИНГ ЗАКОНОДАВСТВА

ПОДІЯ

У Києві відбувся VI Саміт кадровиків України

ТРУДОВЕ ЗАКОНОДАВСТВО

Оксана КАМАНОВА
Неповний робочий час: установлення, оплата праці, надання відпусток    
Який робочий час вважається неповним? У яких випадках він може встановлюватися? Як правильно оформити наказ про встановлення такого режиму роботи? У який строк роботодавець має повідомити працівників про встановлення на підприємстві неповного робочого часу?

КАДРОВІ СИТУАЦІЇ. ВИРІШУЄМО ПРАВИЛЬНО

Микола БОЙКО
Щодо обмеження спільної роботи близьких родичів
У яких випадках роботодавець вправі запроваджувати обмеження щодо спільної роботи близьких родичів? Які вимоги передбачено КЗпП й Законом № 1700 про обмеження спільної роботи родичів? На яку норму трудового законодавства слід посилатися в разі потреби звільнення одного з працівників задля обмеження спільної роботи родичів?

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА

Микола БОЙКО
Притягнення державного службовця до дисциплінарної відповідальності по-новому
Хто проводить службове розслідування за фактом вчинення дисциплінарного проступку? У який строк воно проводиться? У яких випадках державного службовця відсторонюють від виконання посадових обов’язків на час здійснення дисциплінарного провадження? Які строки застосування дисциплінарних стягнень?

ПРАКТИКА КАДРОВИКА

Ольга СТАХІВ
У працівника змінено ім’я, дату народження: порядок внесення змін у документи        
Як оформити наказ про внесення змін до трудової книжки, облікових та бухгалтерських документів? Як відобразити зміну імені працівника в його трудовій книжці? Як виправити персональні дані в особовій картці працівника?

Тетяна МАКСИМЕНКО
Статистична звітність із праці за формами № 1-ПВ (місячна) та № 1-ПВ (квартальна) у 2017 році: алгоритм дій кадровика
Які рядки звітів із праці заповнює кадрова служба? Як правильно розраховувати відповідні показники? У який термін подаються звіти? Чи можна подати звіти в електронному вигляді?

ДІЛОВА МОВА

Ірина КАЛЕНСЬКА
Підказки ввічливості: мовні формули ділового спілкування
Чому треба користуватися стійкими мовними висловами як формами ввічливості? Яка найпоширеніша форма звертання в нейтральному офіційному мовленні? Яких висловів слід уникати, висловлюючи подяку?

ОХОРОНА ПРАЦІ

Микола ЛИСЮК
Охорона праці vs Кадрова служба: безпека праці в умовах низьких температур  
Чим загрожує працівникові переохолодження організму? Якими нормативними документами встановлюються перерви для обігрівання? Яку домедичну допомогу можна надати потерпілому з переохолодженням?

ЕКОНОМІКА ПРАЦІ

Наталія ФЕДОРОВА
Будьте напоготові: друга хвиля е-декларування
Який порядок подання електронної декларації? Яку відповідальність передбачено за ненавмисну помилку в декларації? Яким чином можна виправити інформацію, зазначену в декларації?

ІНТЕРВЮ З ПРАКТИКОМ

Микола БОЙКО
Особливості запровадження контрактної форми роботи у сфері культури        
Україна, безперечно, історично й культурно є важливою частиною Європи, невід’ємним компонентом європейської культури. Оголосивши про європейські економічні прагнення, ми пробуксовуємо в політичних і економічних реформах. Старі, типові для «командної економіки» методи й форми роботи й досі зберігаються, стоять на заваді нового. Такого негативного впливу зазнає й культурний сектор і культурна політика країни. Проте люди, котрі працюють у культурі та мистецтвах, більш звичні до експериментів і нових ідей, ніж суспільство в цілому. Зміни практик і моделей у культурному секторі, якщо ними належно управляти, мають бути меншою проблемою, ніж в інших сегментах суспільства. В інтерв’ю торкалися запитань, які надійшли від передплатників, щодо ухваленого Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури». А саме: які основні зміни передбачено цим Законом та до яких законодавчих актів України вони внесені; у чому особливість і в чому переваги контрактної форми трудового договору; чи треба укладати контракт з керівником державного чи комунального закладу культури, якщо до набуття чинності зазначеним Законом з ним укладено трудовий договір на невизначений строк?

КАДРОТЕКА

Оформлення трудової книжки (первинне), вкладиша, дубліката