Реєструйся

25 січня відзначають відразу два свята — Тетянин день і День студента


Свята Тетяна вважається покровителькою студентів і педагогів.

Тетянин день — християнське свято і улюблений день всіх студентів, який учні почали відзначати з XVIII століття після відкриття першого університету в Російській Імперії.

 

Усім Тетянам бажаємо безмежного щастя і краси, світлих ідей і приголомшливих успіхів, неймовірних пригод і високих досягнень, гарного здоров’я і чудового настрою.

А усім студентам — наснаги, продуктивності, енергії та лише цікавих предметів і справедливих викладачів!

Пам’ятаймо, вчитися — значить, завжди сподіватися на краще, будувати плани на майбутнє, не стояти на місці, незважаючи на вік!

Для передплатників журналу «КАДРОВИК.UA» пропонуємо альтернативу стандартному навчанню та оголошуємо графік проведення вебінарів у 2019 році, від шеф-редактора кадрового напряму групи-компаній «МЕДІА-ПРО» та журналу «КАДРОВИК.UA» Вікторії Ліпчанської.

Видання для кадровиків Журнали реєстрації

Матеріали до теми


Фінансова підтримка ГО, які надаватимуть соцпослуги особам з інвалідністю
27 січня 2023 року Кабінет Міністрів України ухвалив постанову «Деякі питання надання фінансової підтримки громадським об’єднанням осіб з інвалідністю». Це ...
Затверджено бюджет Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття на 2023 рік
31 січня Кабінет Міністрів України прийняв рішення про затвердження бюджету Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття на 2023 ...