Реєструйся

Безплатні медичні огляди для ветеранів


27 грудня Кабінет Міністрів України погодив розроблені фахівцями Міністерства у справах ветеранів України (далі — Мінветеранів) зміни до чинного Закону України від 22 жовтня 1993 року № 3551-XII «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» щодо медичних оглядів.

Ними запроваджуються безоплатні профілактичні медичні огляди не рідше ніж один раз на рік для ветеранів війни, членів родин загиблих (померлих) ветеранів, родин загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України.

Наразі Мінветеранів у співпраці з Міністерством охорони здоров’я України активно працює над удосконаленням надання сучасних та якісних медичних послуг ветеранам і їхнім рідним.

Впровадження безоплатних профілактичних медичних оглядів дозволить покращити ефективність заходів із профілактики захворювань серед ветеранів, членів їхніх сімей і членів сімей загиблих Захисників і Захисниць, виявлення на ранніх стадіях проблем зі здоров’ям і своєчасного надання медичної допомоги.

Погоджений Урядом проєкт Закону буде спрямований на розгляд до профільного парламентського комітету й подальшого ухвалення Верховною Радою України.

Вигідна ціна! «Медогляди — що має знати спеціаліст з ОП. Спецвипуск № 3′ 2022».

Джерело: Урядовий портал

Матеріали до теми


Отримання повістки від роботодавця: мобілізація в Україні
Керівники підприємств в Україні мають право надати повістку працівникові. Щоправда, порядок такого контролю не визначений (про це повідомляє організація з ...
Держава фінансуватиме громадські об’єднання, що надаватимуть соціальні послуги особам з інвалідністю
Уряд ухвалив постанову від 27 січня 2023 року № 70 «Деякі питання надання фінансової підтримки громадським об’єднанням осіб з інвалідністю» (далі ...
У 2023 році не провадитиметься підвищення мінімального розміру пенсії
Перерахунок пенсій пенсіонерам, які працюють, що після призначення (перерахунку) пенсій продовжували працювати та набули не менше 24 місяців страхового стажу, ...