...
Реєструйся

Чи обов’язково надавати інформацію в центр зайнятості населення про наявність вакансій? (запитання з гарячої лінії кадровика)


Так, обов’язково.

Статтею 50 Закону України «Про зайнятість населення» від 5 липня 2012 року № 5067-VI (далі — Закон № 5067) визначено участь роботодавців у забезпеченні зайнятості населення.

Пунктом 4 частиною третьою статті 50 Закону № 5067 зазначено, що роботодавці зобов’язані вчасно та в повному обсязі в порядку, затвердженому центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику в сфері зайнятості населення й трудової міграції, за погодженням із центральним органом виконавчої влади із забезпечення реалізації державної політики в галузі статистики, подавати територіальним органам центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику в сфері зайнятості населення й трудової міграції, зокрема, інформацію про попит на робочу силу (вакансії).

 

Білоткач Галина Панасівна,
експерт гарячої лінії

Більше вичерпних відповідей на запитання гарячої лінії від експерта Галини Білоткач — у вкладенні до журналу «Довідник кадровика» «Кадри. Гарячі запитання кадровика».