Передплати журнал

Чи потрібно вносити до трудової книжки запис про звільнення працівника від роботи під час мобілізації в особливий період?


Відповідно до статті 119 КЗпП за працівниками, призваними на військову службу за призовом під час мобілізації на особливий період, зберігаються місце роботи, посада і середній заробіток. Оскільки дія трудового договору не припиняється, запису до трудової книжки вносити не потрібно.

Читайте відповіді на актуальні запитання, які надходять на гарячу лінію для кадровиків, у вкладенні до журналу «Довідник кадровика»«Кадри. Гарячі запитання кадровика» № 6, 2017, у рубриці «ТОП-20 гарячих запитань кадровика».

Джерело: редакція журналу «Довідник кадровика»