...
Реєструйся

Державні службовці отримали онлайн-доступ до кращих освітніх програм


Запущено в режимі дослідної експлуатації Портал управління знаннями.

Національне агентство з питань державної служби України 31 січня 2020 року запустило у режимі дослідної експлуатації Портал управління знаннями. Портал надає безоплатний доступ до каталогу інформаційних послуг у сфері професійного навчання для державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій та їхніх заступників, посадових осіб місцевого самоврядування.

Йдеться про освітньо-професійні та освітньо-наукові програми підготовки за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування», загальні та спеціальні програми підвищення кваліфікації. Після створення особистого кабінету публічні службовці отримують доступ до всіх функцій Порталу: перегляд програм, запис на навчання, оцінювання тренерів/викладачів, формування плану професійного розвитку тощо.

Функціонал Порталу дозволяє зареєстрованим користувачам здійснювати пошук програм за ключовими словами з назви, видами та тривалістю навчання, назвою регіону, напрямом підготовки та підвищення кваліфікації, датою проведення навчання, а також здійснити електронну реєстрацію на навчання за обраною програмою.

Наразі на Порталі зареєстровано більше 70 провайдерів, у тому числі Українська школа урядування, Український католицький університет (УКУ), Київська школа економіки (KSE), Київський національний університет ім. Т. Шевченка, Національна академія державного управління при Президентові України, регіональні центри підвищення кваліфікації. Загальна кількість програм на Порталі складає понад 400.

«Новий Портал управління знаннями — це важливий крок у реформуванні системи професійного розвитку державних службовців. Ми пропонуємо величезне меню, велику кількість освітніх програм, які забезпечують потреби у професійному навчанні представників державної сфери», — зазначив Голова НАДС Олександр Стародубцев.

У ролі провайдерів (надавачів освітніх послуг) можуть виступати не лише заклади вищої освіти, заклади післядипломної освіти, а ще й неурядові організації, програми міжнародної технічної допомоги. При цьому викладачі можуть формувати запити на співпрацю з провайдерами щодо залучення їх до проведення навчання.

«Портал відкриває великі можливості для всіх суб’єктів освітнього ринку: провайдерів, державних службовців, яких сьогодні більше 200 тисяч», — додав Голова НАДС.

Матеріали до теми


Держслужбовці отримають додаткові виплати за знання англійської мови
Кабінет Міністрів України на своєму засіданні затвердив Порядок встановлення та виплати державним службовцям надбавки за володіння англійською мовою. Надбавку у ...
Ухвалено закон про держслужбу, що передбачає підвищення зарплат та систематизацію рангів
Верховна Рада України в цілому ухвалила законопроєкт № 9478 «Про державну службу» з метою удосконалення порядку співвідношення між рангами державних ...
Держслужбовцям пояснили, як використовувати штучний інтелект для завдань на публічній службі
У Національному агентстві України з питань державної служби (НАДС) наголошують, що застосування ШІ у роботі публічних службовців вимагає обережності та ...
У Держпраці нагадали головні ознаки незадекларованої праці
Незадекларована праця – це робота, яка виконується без офіційного оформлення трудових відносин, що порушує трудове законодавство та позбавляє працівника соціального ...