Вхід

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

ДОПОМОГА НА ПОХОВАННЯ: ОСОБЛИВОСТІ ЗАПОВНЕННЯ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ВИПЛАТУ

Дата публікації: 20.11.2018

Підставою для фінансування страхувальників робочими органами ФСС є оформлена за встановленим зразком заява-розрахунок, що містить інформацію про нараховані застрахованим особам суми матеріального забезпечення за їх видами.

Після проведення виплат за рахунок коштів ФСС страхувальник надсилає повідомлення про проведення виплат. Повідомлення надсилається у разі, якщо здійснювалось фінансування заяви-розрахунку для надання матеріального забезпечення у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності, виплат потерпілим на виробництві за видами, зазначеними у п. 1 Порядку № 12, крім здійснення відшкодування вартості поховання потерпілого та пов'язаних з цим ритуальних послуг за рахунок коштів ФСС згідно з додатком 1.5 Порядку № 12. Тобто лише у цьому разі повідомлення не надсилається.

У разі якщо згідно із заявою-розрахунком фінансувалась за рахунок коштів ФСС допомога на поховання згідно з додатком 1.2 Порядку № 12, то у повідомленні зазначається:

  • у колонках "Прізвище", "Ім'я", "По батькові", "№ страхового свідоцтва (ідентифікаційний номер)" - відомості про отримувача допомоги;
  • у колонках "Дані листка непрацездатності": "Серія" та "Номер" - реквізити свідоцтва про смерть. У колонці "Серія" зазначаються букви без символу "-", "Номер" - відповідні 6 цифр номера свідоцтва про смерть.

Видання для кадровиків Журнали реєстрації