Передплати журнал

Фармацевтична промисловість потрапила до пріоритетних галузей економіки


Кабінет Міністрів України ухвалив рішення внести фармацевтичну промисловість за напрямами виробництва лікарських засобів і медичних виробів до пріоритетних галузей економіки.

Включення фармпромисловості до переліку пріоритетних галузей економіки допоможе залучити державну інвестиційну підтримку виробництв і збільшити кількість робочих місць. Це дасть змогу уникнути колапсу в забезпеченні системи охорони здоров’я лікарськими засобами й медичними виробами, гарантуватиме їхнє безперебійне виробництво й постачання до кінцевого споживача. Населення України матиме доступ до якісних ліків і медвиробів.

«Навантаження на фармацевтичну промисловість зараз є надзвичайно високим. Окрім власне виробництва ліків і медвиробів та забезпечення ними аптек і закладів охорони здоров’я, а отже — пацієнтів, фармгалузь наповнює економіку. Саме тому варто забезпечити стабільність роботи таких підприємств, — наголосив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко. — Фармацевтична промисловість — це соціально відповідальна галузь економіки, тому її включення до переліку пріоритетних галузей є важливим кроком».

Читайте також статтю в живому журналі «КАДРОВИК.UA» «Хто може працювати в аптеці».

Джерело: Міністерство охорони здоров’я України

Матеріали до теми


Відпустка у зв’язку з усиновленням дитини під час воєнного стану
Особі, яка усиновила дитину із числа дітей-сиріт або дітей, позбавлених батьківського піклування, надається одноразова оплачувана відпустка у зв’язку з усиновленням ...
Які умови припинення трудових відносин при спрощеному режимі регулювання: відповідає Держпраці
Відповідно до статті 21 Кодексу законів про працю України (далі — КЗпП) у разі застосування спрощеного режиму регулювання трудових відносин, ...