...
Реєструйся

Ірина Верещук заявила, що грошові виплати допоможуть ВПО пережити зиму


Віцепрем’єр-міністерка — Міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук в етері телемарафону на каналі ICTV зазначила, що грошові виплати допоможуть внутрішньо переміщеним особам (далі — ВПО) пережити зиму.

Вона додала, що станом на 10 листопада ВПО виплачено загалом 45 млрд гривень. Ідеться про щомісячну державну допомогу на проживання, яка становить 3 тис. гривень особам з інвалідністю та дітям і 2 тис. гривень для решти ВПО.

Ірина Верещук запевнила, що до кінця поточного року кошти є. Турбує інше: не всі можуть їх отримати через неготовність або втрату документів тощо.

«Це питання постійно в фокусі уваги Мінреінтеграції. До його вирішення мають долучитися ОВА й органи соцзахисту населення. Не дочікуйтеся скарг від ВПО й дзвінків на гарячі лінії. Йдіть самі до людей, віднайдіть тих, хто не отримав виплат, але має на них право. Ми маємо необхідні фінанси. Потрібно потурбуватися, щоб люди зустріли зиму з грошима. Насправді це найгірше, коли кошти є, а люди не можуть їх отримати», — сказала Ірина Верещук.

Очільниця Мінреінтеграції висловила сподівання, що коштів буде достатньо й наступного року.

«Ми розраховуємо на наших міжнародних партнерів. Моя позиція як Віцепрем’єр-міністерки полягає в тому, що краще допомагати готівкою. Коли у ВПО будуть гроші, вони самі вирішуватимуть, на які потреби їх спрямувати. Наші міжнародні партнери чують нас і готові йти назустріч», — резюмувала вона.

Вигідна ціна! Великий кадровий комплект 2022 рік.

Джерело: Урядовий портал

Матеріали до теми


Виплати з відшкодування шкоди, заподіяної внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання: хто може отримати?
Відповідно до статті 29 Закону України від 23 вересня 1999 року № 1105-XIV «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі — ...