Класифікація посад державної служби місцевих держадміністрацій: НАДС надало роз’яснення


Національне агентство України з питань державної служби (далі — НАДС) на своєму сайті опублікувало роз`яснення щодо класифікації посад державної служби місцевих державних адміністрацій.

Так, відповідно до пункту 1 розділу 2 Методики проведення класифікації посад державної служби, затвердженої наказом НАДС від 30 вересня 2020 року № 187-20 (у редакції наказу НАДС від 25 листопада 2021 року № 181-21), зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 07 грудня 2020 року за № 1219/35502, класифікаційний комітет утворюється у кожному державному органі, в структурі якого є керівник державної служби та не менше трьох керівників самостійних структурних підрозділів без урахування керівника служби управління персоналом або спеціаліста з питань персоналу.

Крім цього, у зв’язку з великою кількістю питань щодо визначення підкатегорій керівних посад  державної служби структурного підрозділу зі статусом юридичної особи публічного права рекомендуємо ознайомитися з роз’ясненням НАДС від 30.03.2020 року №89-р/з.

Джерело: Національне агентство України з питань державної служби

 

Матеріали до теми


Звільнення працівників дистанційно: чи законно це
Враховуючи зміни у Законі України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану», що за новації відбулися у питаннях звільнення? Звільнення, ...