Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»

Компенсація невикористаних днів відпустки у зв’язку з навчанням

Дата публікації: 05.10.2018
Чи повинен роботодавець при звільненні працівника-пенсіонера провести відрахування за кількість днів щорічної відпустки невідпрацьованого робочого часу, за який вона надавалась?
Ні, не повинен.

Оскільки тривалість додаткової відпустки у зв’язку з навчанням навчальні заклади встановлюють згідно з навчальним планом, вона може бути меншою, ніж гарантовано законодавством для відповідного року навчання. Тому за невикористані дні «навчальної» відпустки, на відміну від щорічної, грошова компенсація не виплачується (у т. ч. і при звільненні).

ЛІПЧАНСЬКА ВІКТОРІЯ,
шеф-редактор кадрового напряму ВД «МЕДІА-ПРО», член Робочої групи з доопрацювання проекту Трудового кодексу України при Комітеті Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення, провідний експерт Всеукраїнської асоціації кадровиків, експерт порталу «Кадровик-онлайн», автор публікацій з трудового законодавства та кадрової справи, юрист за фахом.

Більше актуальних запитань від передплатників і читачів щодо «навчальної» відпустки та вичерпних відповідей на них від шеф-редактора кадрового напряму групи компаній «МЕДІА-ПРО» Вікторії Ліпчанської — у вкладенні до журналу «КАДРОВИК.UA» «Кадри. Гарячі запитання кадровика» № 10, 2018, у рубриці «Запитайте фахівця».

Придбати видання Архів журналу