Вхід

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Лікарняні тепер відкриватимуть тільки після особистого огляду хворого лікуючим лікарем: наказ МОЗ

Дата публікації: 08.09.2021

7 вересня набув чинності наказ Міністерства охорони здоров'я України  від 02.08.2021 р. № 1609 «Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства охорони здоров'я України».

Наказом виключено з Інструкції про порядок видачі документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність громадян, затвердженої наказом МОЗ від 13.11.2001 р. № 455, положення щодо видачі листка непрацездатності на підставі звернення та опитування хворого за допомогою засобів телефонного зв'язку або інтернет-телефонії на період проведення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19).

Внесено зміни до Порядку формування медичних висновків про тимчасову непрацездатність в Реєстрі медичних висновків в електронній системі охорони здоров'я, затвердженого наказом МОЗ  від 01.06.2021 р. № 1066. Встановлено, що формування медичних висновків здійснюється тільки після особистого огляду хворого лікуючим лікарем, про що робиться відповідний запис у Реєстрі медичних записів, записів про направлення та рецептів в електронній системі охорони здоров'я з обґрунтуванням тимчасової непрацездатності.