Реєструйся

Мінреінтеграції визначило пріоритет на 2023 рік


Як зазначила віцепрем’єр-міністерка — міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук, у 2022 році пріоритетом Мінреінтеграції була евакуація, а у 2023 році — інтеграція внутрішньо переміщених осіб у приймаючі громади.

«Внутрішні переселенці мають повноцінно інтегруватись у нові громади. Після нашої перемоги кожен буде вирішувати, чи залишатися на новому місці, або повертатися на старе місце проживання. А зараз досить жити «на чемоданах». Треба працевлаштовуватися, діти мають повноцінно вчитися, відвідувати місцеві гуртки тощо», — зазначила посадовиця.

Також вона додала: «Місцева влада має не просто допомагати внутрішнім переселенцям. Треба їх робити повноцінними членами громад. Для місцевої влади переселенці — це не проблема, а можливість. Додатковий людський капітал, нові «мізки», нові робочі руки. Варто вже починати думати про післявоєнне відновлення. Треба дуже серйозно ставитися до питання людського капіталу. Тому пріоритет нашого міністерства на 2023 рік — інтеграція переселенців у приймаючі громади».

Отримайте запис кадрового семінару «Підсумки воєнного року. Перспективи кадровика у 2023 році».

Джерело: Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України

Матеріали до теми


Прийнято Закон щодо вдосконалення окремих питань виконання військового обов’язку та проходження військової служби
Верховна Рада України 21 березня прийняла у другому читанні і в цілому проєкт Закону про внесення змін до деяких законодавчих ...
Зручний формат спілкування з державними органами ми в «Дії»
Відділ комунікацій з громадськістю управління інформаційної взаємодії Головного управління ДПС у Дніпропетровській області (територія обслуговування – Дніпровсько-Новомосковський регіон) інформує. В ...