Мінсоцполітики готує нову програму працевлаштування


Міністерство соціальної політики працює над новою програмою працевлаштування в Україні з урахуванням потреби забезпечення робочими місцями переселенців зі східних регіонів України.

За словами Міністра соціальної політики Людмили Денісової, метою програми є вирішення проблеми безробіття в Україні, особливо щодо тих громадян, які переселяються зі Сходу в інші регіони.

Проблема працевлаштування зараз дуже актуальна для громадян з Луганської і Донецької областей, які вимушені покидати свої помешкання і роботу через ситуацію, яка склалася на цих територіях. «Ми готові надати їм робочі місця, які зараз у нас є, проводимо переговори з роботодавцями, які розширюють свій бізнес. При цьому ми напрацьовуємо окрему програму для того, щоб забезпечити тих людей, які тимчасово, а, можливо, і постійно будуть проживати там, куди вони переселилися зі східних регіонів», — повідомила Міністр. За її словами, фінансуватимуться програма за рахунок коштів Фонду соціального страхування на випадок безробіття. «Програма передбачає тісну співпрацю з роботодавцями. Ми готові також навчити новим професіям за рахунок фонду соцстрахування на випадок безробіття тих людей, які залишаться без роботи і вимушені будуть переїхати на нові території», — зазначила Людмила Денісова.