Реєструйся

Незабаром запустять проєкт із підтримки ветеранів


Міністерство у справах ветеранів України готується до запуску спільного проєкту з Товариством Червоного Хреста України з підтримки ветеранів, які отримали інвалідність І–ІІ групи.

Відповідну постанову із затвердженим Порядком реалізації проєкту було прийнято на засіданні Уряду 16 грудня 2022 року.

Проєкт передбачає допомогу повнолітнім громадянам України, яким відповідно до Закону України 22 жовтня 1993 року № 3551-XII «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» надано статус особи з інвалідністю внаслідок війни І або ІІ групи, та відомості про яких внесені до Єдиного державного реєстру ветеранів війни.

«Уже з 2023 року ця категорія ветеранів зможе отримувати грошову допомогу в розмірі 4000 гривень на місяць протягом чотирьох місяців, — пояснила заступниця Міністра у справах ветеранів України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Тетяна Калита. — Наразі проєкт перебуває на стадії технічного доопрацювання. Процес буде повністю автоматизований і без зайвої бюрократії — подати заяву на отримання допомоги можна буде в електронній формі. Про старт подачі заяв, а також детальні роз’яснення їх заповнення буде повідомлено на інформаційних ресурсах Мінветеранів».

У Живому журналі «КАДРОВИК.UA» читайте статтю «Додаткова оплачувана відпустка «дітям загиблих ветеранів війни»: чи надається?».

Джерело: Міністерство у справах ветеранів України

Матеріали до теми


Розрахунковий період для виплат у зв’язку з нещасним випадком на виробництві
ЗАПИТАННЯ За який розрахунковий період обчислюється середня заробітна плата для виплат у зв’язку з нещасним випадком на виробництві та профзахворюванням? ...
Працівники передпенсійного віку належать до осіб з переважним правом залишення на роботі в разі скорочення
ЗАПИТАННЯ Чи можна звільняти працівників передпенсійного віку у зв’язку зі скороченням штату або чисельності працівників?   ВІДПОВІДЬ Трудовий договір, укладений ...