...
Реєструйся

Обов’язок з ведення військового обліку: на кого покладають


Відповідно до пункту 8 Порядку організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 грудня 2022 року № 1487, організація військового обліку на підприємствах покладається на їхніх керівників.

Обов’язки з ведення військового обліку в державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах та організаціях покладаються на працівників служби персоналу, служби управління персоналом.

Журнал обліку результатів перевірки стану військового обліку
Формат (розмір): 210×297 мм • Обсяг: 60 с.

У разі відсутності штатної одиниці служби персоналу обов’язки з ведення військового обліку покладаються на особу, яка веде облік працівників на підприємстві. Але така особа повинна відповідати кваліфікаційним вимогам, визначеним для інспектора з військового обліку відповідно до Національного класифікатора України ДК 003:2010 «Класифікатор професій».

Послуги з військового облікуПисьмові і телефонні КОНСУЛЬТАЦІЇ
Для довідок: 0 (800) 219-977

Джерело: Східне міжрегіональне управління Держпраці

Військовий облік: методика ведення. Спецвипуск № 2, 2023

Матеріали до теми


Повітряна тривога під час роботи: як підприємству діяти законно та без ризику штрафів
В умовах воєнного стану роботодавці зіштовхуються з новими викликами, зокрема — організацією роботи під час повітряної тривоги. Від правильності дій ...
Воєнний стан та загальну мобілізацію продовжено
Верховна Рада України прийняла подані президентом законопроєкти щодо продовження воєнного стану та загальної мобілізації. Відповідно до поданих законопроєктів терміни воєнного ...