...
Реєструйся

Оформлення статусу ВПО в «Дії» тимчасово недоступне


Міністерство соціальної політики України разом із командою Міністерства цифрової трансформації України проводять технічне оновлення послуги для внутрішньо переміщених осіб (далі — ВПО) в «Дії». Тимчасово послуга буде недоступною для нових користувачів. В українців, які вже отримали статус ВПО, довідки будуть відображатися в застосунку без змін.

Наразі розробники працюють над покращенням послуги для ВПО, щоб забезпечити її швидку й безперебійну роботу. До кінця тижня вона буде недоступною в «Дії» для українців, які хочуть оформити статус ВПО.

Наразі послугу можна отримати офлайн або почекати, коли вона знову працюватиме в «Дії». Заплановано відновити її до кінця тижня.

У користувачів, які вже оформили статус ВПО, довідка так само відображатиметься в переліку документів, як і раніше.

Новинка! Кадровий семінар «Зміни законодавства — 2022». Для передплатників журналу «КАДРОВИК.UA» діє знижка.

Джерело: Міністерство цифрової трансформації України

Матеріали до теми


Штраф за неправильно оформлену «лікарняні» у зв’язку з вагітністю та пологами: що треба знати
Згідно зі статтею 23 Закону України від 23 вересня 1999 року № 1105-XIV «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування», підставою для ...
Чи можуть платники єдиного внеску подати контролюючому органу на погодження довідку-розрахунок на виплату зарплати в електронній формі?
Пунктом 4 Порядку прийняття надавачами платіжних послуг на виконання платіжних інструкцій на виплату заробітної плати, затвердженого наказом Міністерства фінансів України ...