Передплати журнал

Пенсії для жителів деокупованих територій Харківщини: коли їх виплатять


Протягом цього тижня Укрпошта готова забезпечити першу доставку й виплату пенсій жителям деокупованих населених пунктів Харківської області. Відповідне рішення ухвалено 10 вересня за результатами засідання Координаційного штабу з питань деокупованих територій.

Генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський повідомив, що пересувні відділення почнуть розвозити пенсії з понеділка-вівторка. На етапі розв’язання перебуває також питання щодо тих пенсіонерів, які отримують виплати на картки. Але й вони найближчим часом будуть усунуті. Пенсії отримають усі.

Крім того, на засіданні штабу обговорили роботу органів влади в деокупованих населених пунктах, відновлення зруйнованої критичної інфраструктури (електро-, газо-, теплопостачання, зв’язку, ремонту житлового фонду), розмінування територій, доставку соціальних виплат, надання гуманітарної допомоги тощо.

Зазначимо, що серед головних завдань новоствореного координаційного штабу — узгодження діяльності органів державної влади, місцевого самоврядування, законних військових формувань, правоохоронних органів і громадських об’єднань із питань відновлення життєдіяльності на деокупованих територіях.

На своєму першому засіданні коордштаб закликав також мешканців деокупованих територій не поспішати з поверненням до щойно звільнених населених пунктів. Оскільки насамперед їх мають перевірити фахівці й відновити всі системи життєзабезпечення.

Джерело: Урядовий портал

Авторський дистанційний курс підвищення кваліфікації кадровиків від Вікторії Ліпчанської. Вищий рівень

Матеріали до теми