Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»

Перевір себе! (Запитання від редакції газети "Кадри і зарплата")

Дата публікації: 30.10.2018

Якщо вам подобається перевіряти свої знання та ви намагаєтеся самовдосконалюватися, тоді саме для вас рубрика «САМ СОБІ ІНСПЕКТОР», розміщена в газеті «Кадри і зарплата», 21, 2018. До вашої уваги — запитання для самоперевірки:

  • 1. У яких випадках батьки, усиновителі й піклувальники неповнолітнього мають право вимагати розірвання трудового договору з ним
  • 2. Який порядок надання щорічних відпусток працівникам, що навчаються в навчальних закладах без відриву від виробництва
  • 3. Який вид відпустки надається працівникам, допущеним до вступних іспитів у вищі навчальні заклади
  • 4. Який порядок утворення на підприємстві комісії по трудових спорах?
  • 5. Протягом якого строку працівник може звернутися із заявою про вирішення трудового спору безпосередньо до суду у справах про звільнення?

Придбати видання Архів газети

Вас може зацікавити

Газета «Кадри і зарплата»

Газета «Кадри і зарплата» — надійний помічник у роботі кадровика та бухгалтера. Наші передплатники двічі на місяць отримують оперативну інформацію про всі зміни в законодавстві, свіжі листи Міністерства соціальної політики України та Державної фіскальної служби України, з питань праці. Наше видання нагадає про строки звітності та сплату податків, надасть консультації з проблемних ситуацій, фахові відповіді досвідчених експертів на актуальні запитання з практичними прикладами та посиланнями на законодавчі акти.