Почав діяти Портал вакансій медичних працівників


Міністерство охорони здоров’я України (далі — МОЗ) запустило Портал вакансій медичних працівників. Він покликаний допомогти кожному медику, який потребує роботи, знайти вакансію, що йому підходить.

«З початку повномасштабної війни з росією тисячі медичних працівників в Україні були змушені змінити місце проживання та відповідно — роботу. Для того, щоб полегшити пошук вакансій для медиків, ми вирішили зібрати їх усі в одному місці, на Порталі вакансій. Так, медпрацівникам не доведеться шукати інформацію на різних вебсайтах. Адже на портал можуть подавати свої вакансії заклади охорони здоров’я будь-якої форми власності», — пояснила заступниця міністра охорони здоров’я з питань цифрового розвитку Марія Карчевич.

Портал вакансій медичних працівників є простим і зручним у користуванні. На ньому пошукачі можуть ознайомитися з усіма можливими опціями працевлаштування, додатковими перевагами й можливостями, щоб знайти роботу за своїм запитом. Зокрема, можна фільтрувати вакансії за географією та шукати в тих регіонах, які найбільше підходять. Також є можливість обирати форму власності закладів, серед яких ведеться пошук.

У вакансії описані посадові обов’язки, кваліфікаційні вимоги, умови оплати праці й інші додаткові переваги (безплатне житло, проїзд, соціальний пакет тощо), які часто додають ваги вакансії, тому роботодавцям важливо заповнювати всі поля.

«Ми впевнені, що портал буде корисним і для медиків, які шукають роботу, тим більше — для тих, хто був змушений покинути домівку через війну. Тому закликаємо медзаклади й медиків долучатися до порталу, а ми зі своєї сторони будемо його удосконалювати», — підсумувала Марія Карчевич.

Важливо, що функціональність порталу буде розвиватися та доповнюватися. Зокрема, найближчим часом додадуть можливість створення кабінетів користувачів.

Джерело: Міністерство охорони здоров’я України

Вебінар «Відпустки та робочий час працівників різних категорій підприємств»

Матеріали до теми


Інформація для переселенців, які шукають роботу: Мінцифри надало перелік держпослуг на Гіді
Не пошуком прихистку єдиним. Українці, які переїхали, рятуючись від війни, також намагаються знайти роботу на новому місці. Саме тому Міністерство ...