Порядок бронювання військовозобов’язаних працівників в умовах воєнного стану


В умовах правового режиму воєнного стану бронювання військовозобов’язаних за органами держвлади, іншими держорганами, а також підприємствами, установами, організаціями, які задовольняють потреби ЗСУ, інших військових формувань, населення, здійснюється у порядку, визначеному постановою КМУ від 3 березня 2022 року № 194.

Органи держвлади, інші держоргани подають Мінекономіки погоджені Міноборони пропозиції щодо бронювання військовозобов’язаних у відповідних сферах управління, галузях національної економіки, на підприємствах, в установах і організаціях за формою згідно з додатком 1 до цієї постанови в друкованій формі та/або в електронній формі з відповідним обґрунтуванням.

Мінекономіки узагальнить подані органами держвлади, іншими держорганами пропозиції щодо бронювання військовозобов’язаних і протягом одного робочого дня приймає відповідне рішення та надсилає його копію Міноборони, а також зазначеним органам. У рішенні Мінекономіки зазначається строк дії відстрочки, який не може перевищувати шість місяців.

Для підтвердження надання відстрочки від призову на військову службу під час мобілізації та на воєнний час орган держвлади, інший держорган видає військовозобов’язаному витяг з наказу Мінекономіки.

Міноборони організовує через Генштаб ЗСУ доведення в одноденний строк до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки витягів з наказів Мінекономіки.

Джерело: «БУХГАЛТЕР.UA»

Матеріали до теми


Заброньовані особи: їх відрядження за кордон в умовах воєнного стану
Ця категорія зазначена в статті 23 Закону України Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію, а також у пункті 26 Постанови Кабінету ...
Держпраці розробила проєкт розслідування нещасних випадків внаслідок воєнних дій
Державною службою України з питань праці розроблено та надіслано на погодження до Міністерства економіки України проєкт постанови Кабінету Міністрів України ...
Безвісти зниклий мобілізований працівник та виплата середнього заробітку
Відповідно до статті 119 Кодексу законів про працю України, на час виконання державних або громадських обов’язків, якщо за чинним законодавством ...