Працівник не вийшов на роботу та не пояснив причини: як діяти роботодавцеві?


Які дії роботодавця, якщо працівник не повідомив про причини неявки на роботу, а дружина повідомила, що він підписав контракт на проходження служби?

Якщо роботодавець не може зв’язатися з працівником, який відсутній на робочому місці, не вийшов на зв’язок або з інших причин, рекомендується табелювати його відсутність кодом «НЗ» — «відсутність з нез’ясованих причин». Якщо з’ясуєте обставини та виясните, що причини поважні, можна скоригувати табель кодом «І» — «інші причини неявки».

Зверніть увагу, що працівник може бути відсутній через призов (вступ) на військову службу або через службу в підрозділах територіальної оборони. Наступні дії (наказ про увільнення працівника від роботи зі збереженням середнього заробітку, місця роботи та посади (ст. 119 КЗпП)) роботодавець повинен провести після отримання підтверджуючих документів.

Джерело: Управління Держпраці у Рівненській області

Матеріали до теми


Мобільний застосунок «Пенсійний фонд» у смартфонах та планшетах
Мобільний застосунок “Пенсійний фонд” надає доступ до електронних сервісів Пенсійного фонду України у зручному форматі з мобільних пристроїв (смартфонів та ...
Нормативно-правові акти окупаційних сил не є правомірними
Нормативно-правові акти окупаційних сил та окупаційних адміністрацій російської федерації є нікчемними, не створюють жодних правових наслідків, і нікчемність цих актів ...