Передплати журнал

Працівник не вийшов на роботу та не пояснив причини: як діяти роботодавцеві?


Які дії роботодавця, якщо працівник не повідомив про причини неявки на роботу, а дружина повідомила, що він підписав контракт на проходження служби?

Якщо роботодавець не може зв’язатися з працівником, який відсутній на робочому місці, не вийшов на зв’язок або з інших причин, рекомендується табелювати його відсутність кодом «НЗ» — «відсутність з нез’ясованих причин». Якщо з’ясуєте обставини та виясните, що причини поважні, можна скоригувати табель кодом «І» — «інші причини неявки».

Зверніть увагу, що працівник може бути відсутній через призов (вступ) на військову службу або через службу в підрозділах територіальної оборони. Наступні дії (наказ про увільнення працівника від роботи зі збереженням середнього заробітку, місця роботи та посади (ст. 119 КЗпП)) роботодавець повинен провести після отримання підтверджуючих документів.

Джерело: Управління Держпраці у Рівненській області

Матеріали до теми


Зміни в Порядку підтвердження трудового стажу для призначення пенсій за відсутності трудової книжки: нова постанова Уряду
На Урядовому порталі оприлюднено постанову Кабінету Міністрів України від 27 вересня 2022 року № 1058 «Про внесення змін до постанови ...