Реєструйся

Президент підписав закон про збільшення видатків на виплату пенсій


Глава держави Петро Порошенко підписав законопроект №9369 «Про внесення змін до закону «Про державний бюджет України на 2018 рік». Про це повідомляє РБК-Україна, посилаючись на дані на сайті парламенту.

Зокрема, закон передбачає збільшення витрат на виплату пенсій на 10 777,6 млн гривень (за загальним і спеціальним фондом).

Крім того, документом у зв’язку з введенням воєнного стану передбачається перерозподілити кошти на збільшення фінансування оплати праці для Збройних сил – на 300 млн гривень, для співробітників прокуратури – на 100 млн гривень, для співробітників Служби безпеки України – на 65 млн гривень.

Як повідомлялось раніше, 6 листопада Рада схвалила цей закон за основу і в цілому в першому читанні, за нього проголосували 242 депутати ВР.

У пояснювальній записці зазначалося, що документ підготовлений з метою забезпечення вирішення важливих соціальних питань та ефективного використання коштів держбюджету шляхом перерозподілу бюджетних призначень у межах затвердженого загального обсягу видатків та надання кредитів на 2018 рік.

Видання для кадровиків Журнали реєстрації

Матеріали до теми