Проект видавничого дому «МЕДІА-ПРО»

Про обчислення стажу держслужби в разі просування по службі в органах місцевого самоврядування

Дата публікації: 20.09.2017

Посадові особи місцевого самоврядування не є держслужбовцями, а тому періоди роботи на посадах службовців в органах місцевого самоврядування при переході на посади, віднесені до відповідних категорій посад органів місцевого самоврядування, не можуть бути зараховані до стажу держслужби.

На це звертає увагу Нацагентство з питань держслужби в листі від 10.08.2017 р. № 7031/13-17.

Просуванням по службі в розумінні положень Порядку обчислення стажу державної служби, затвердженого постановою КМУ від 03.05.1994 р. № 283 (далі — Порядок), вважається безпосередній перехід із посади службовця на посаду держслужбовця в період роботи в держорганах, які передбачені в п. 2 Порядку та додатку до нього.

При цьому внесення змін до Порядку є неможливим, оскільки постанова КМУ від 03.05.1994 р. № 283, якою він був затверджений, утратила чинність 01.05.2016.

Порядком обчислення стажу державної служби, затвердженим постановою КМУ від 25.03.2016 р. № 229, передбачено вичерпний перелік періодів роботи (служби, навчання), що зараховуються до стажу державної служби. Однак указаний Порядок визначає лише механізм обчислення стажу держслужби.

Джерело: www.interbuh.com.ua

Видання для кадровиків Журнали реєстрації

Вас може зацікавити

Журнал реєстрації «Алфавітна книга»

Книга є напрацюванням практики, а тому давно стала надійним помічником кадровиків підприємств всіх форм власності незалежно від чисельності штату працівників. Оскільки вона непередбачена жодним нормативно-правовим актом то її форма і порядок заповнення є практичними рекомендаціями наших експертів.