Передплати журнал

Про зміну розміру надбавок окремим категоріям працівників освіти спортивного профілю та центрів олімпійської підготовки


1 січня 2022 року постановою від 4 серпня 2021 року № 809 «Про оплату праці працівників центрів олімпійської підготовки та внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 17 травня 2002 р. № 660» установлено, що визначені згідно з додатком 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 року № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» посадові оклади директорів центрів олімпійської підготовки, заступників директорів з основної діяльності, тренерів за особливі умови праці підвищуються на 15 %, посадові оклади тренерів за кваліфікацію підвищуються до 20 %.

Директорам центрів олімпійської підготовки, заступникам директорів з основної діяльності, інструкторам-методистам, тренерам за особистий внесок у забезпечення високоякісного тренувального процесу підготовки висококваліфікованих спортсменів до складу національних збірних команд України встановлюється надбавка у розмірі до 50 % посадового окладу.

Директорам центрів олімпійської підготовки, заступникам директорів з основної діяльності, інструкторам-методистам за забезпечення підготовки спортсменів постійного складу центру олімпійської підготовки, які включені до складу національних збірних команд України, встановлюється надбавка у розмірі до 30 % посадового окладу.

Тренерам за підготовку спортсменів постійного складу центру олімпійської підготовки, які включені до складу національних збірних команд України, встановлюється надбавка у розмірі до 30 % посадового окладу за кожного спортсмена, але не більше 100 %.

Тренерам (з урахуванням їх особистого внеску) за досягнення спортсменами постійного складу центру олімпійської підготовки високих спортивних результатів на міжнародних та всеукраїнських змаганнях установлюється доплата у розмірі до 100 % посадового окладу.

Встановлено, що працівникам центрів олімпійської підготовки, яким передбачено підвищення посадових окладів за кількома підставами (зокрема підставами, встановленими іншими нормативно-правовими актами Кабінету Міністрів України), абсолютний розмір кожного підвищення визначається виходячи з розміру посадового окладу без урахування іншого підвищення. Надбавки та доплати установлюються до посадового окладу з урахуванням підвищень.

Джерело: Редакція журналу «КАДРОВИК.UA»

Матеріали до теми


«Простій у воєнний час: оформлення й оплата»: експрес-відповідь на запитання з добірки
У добірці «Простій у воєнний час: оформлення й оплата» редакція журналу «КАДРОВИК.UA» зібрала найпоширеніші запитання, пов’язані з простоєм на підприємстві, ...
Нова постанова Кабміну щодо спеціального моніторингу погашення заборгованості з виплати зарплати
Кабінет Міністрів України затвердив постанову від 16 вересня 2022 року № 1037 «Про запровадження спеціального моніторингу погашення підприємствами, установами та ...
«Оптимізації трудових відносин в період воєнного стану: ТОП-55 відповідей»: відповідь на запитання із 6 модуля
У посібнику «Оптимізації трудових відносин в період воєнного стану: ТОП-55 відповідей», який підготувала редакція «КАДРОВИК.UA», є 6 тематичних модулів, що ...