Про зміну розміру надбавок окремим категоріям працівників освіти спортивного профілю та центрів олімпійської підготовки


1 січня 2022 року постановою від 4 серпня 2021 року № 809 «Про оплату праці працівників центрів олімпійської підготовки та внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 17 травня 2002 р. № 660» установлено, що визначені згідно з додатком 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 року № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» посадові оклади директорів центрів олімпійської підготовки, заступників директорів з основної діяльності, тренерів за особливі умови праці підвищуються на 15 %, посадові оклади тренерів за кваліфікацію підвищуються до 20 %.

Директорам центрів олімпійської підготовки, заступникам директорів з основної діяльності, інструкторам-методистам, тренерам за особистий внесок у забезпечення високоякісного тренувального процесу підготовки висококваліфікованих спортсменів до складу національних збірних команд України встановлюється надбавка у розмірі до 50 % посадового окладу.

Директорам центрів олімпійської підготовки, заступникам директорів з основної діяльності, інструкторам-методистам за забезпечення підготовки спортсменів постійного складу центру олімпійської підготовки, які включені до складу національних збірних команд України, встановлюється надбавка у розмірі до 30 % посадового окладу.

Тренерам за підготовку спортсменів постійного складу центру олімпійської підготовки, які включені до складу національних збірних команд України, встановлюється надбавка у розмірі до 30 % посадового окладу за кожного спортсмена, але не більше 100 %.

Тренерам (з урахуванням їх особистого внеску) за досягнення спортсменами постійного складу центру олімпійської підготовки високих спортивних результатів на міжнародних та всеукраїнських змаганнях установлюється доплата у розмірі до 100 % посадового окладу.

Встановлено, що працівникам центрів олімпійської підготовки, яким передбачено підвищення посадових окладів за кількома підставами (зокрема підставами, встановленими іншими нормативно-правовими актами Кабінету Міністрів України), абсолютний розмір кожного підвищення визначається виходячи з розміру посадового окладу без урахування іншого підвищення. Надбавки та доплати установлюються до посадового окладу з урахуванням підвищень.

Джерело: Редакція журналу «КАДРОВИК.UA»

Матеріали до теми


Законопроєкт № 7251 готують до другого читання
Народні депутати проголосували за основу зі скороченням строку підготовки до другого читання проєкт Закону про внесення змін до деяких законів ...
Відпустка без збереження заробітної плати під час воєнного стану за ініціативою роботодавця
Розділом VI Закону України від 15 листопада 1996 №504/96-ВР «Про відпустки» зі змінами (далі – Закон № 504) передбачено надання працівникові ...
Робота за сумісництвом, якщо на основному місці роботи оформлено простій
Чи можна працевлаштуватися на роботу за сумісництвом як ВПО, якщо на основному місці роботи працівникові оформлено простій? Чи може він ...